Hurá do školy 29.8.2020

Letní kino 22.8.2020

Nabídka pedikúry

!!!NOVINKA!!!

Od září nabídka pedikúry v Domě služeb

Pedikúra mokrou cestou za použití kosmetiky footlogix, která je vhodná i pro diabetiky, pomáhá při prasklinách, problematických nohou apod.

Cena 350,- Kč. V ceně je i lakování běžným lakem.

Při použití gellaku nebo shellacu  za použití UV/led světla  cena +100 Kč.

Pedikúru lze použít u prasklin, kuřích ok i u lehkých mykóz.

Objednávky:

Jana Hudková

Tel. 774344288

Provozní doba:

pondělí a pátek cca od 8,00 do 19,00 a mezi 13,00 - 14,00 pauza.

Výsledek rozboru vody

Na základě sdělení VAK MB, výsledky rozboru vody jsou v pořádku a vodu je možno užívat jako pitnou.

Výsledek rozboru vody - důležité

Výsledky rozboru vody z vodojemu zásobujícím Obec Hrdlořezy prokázaly přítomnost vyššího počtu koliformních bakterií. Prosíme Vás tímto o neprodlené vyhlášení omezení užívání vody v síti jako pitné obecním rozhlasem (příp. SMS) a zveřejnění této informace na webových stránkách Obce. Vodu je nutno před konzumací převařit, pro hygienické účely ji lze nadále bez omezení využívat.

Zvýšili jsme dávkování dezinfekčního činidla ve zdroji a voda dodávaná do vodovodu je dle akreditované laboratoře již nezávadná. Vodojem byl vypuštěn a probíhá jeho čištění, naši pracovníci provádějí proplach sítě bez přerušení dodávky vody odběratelům. S tím souvisí i možné kolísání tlaku v systému. Dnes budou opětovně odebrány vzorky vody, o výsledcích rozborů Vás budeme informovat. Zároveň dle těchto rozborů bude zítra rozhodnuto o případném nouzovém zásobování obce přistavením cisteren.

Sběr starého železa, papíru, elektrozařízení

Sběr železa 2020.jpg

Autobusová doprava v obci Hrdlořezy

Autobusová doprava v obci Hrdlořezy - změna trasy a užívání zastávek z důvodu uzavření komunikace.

Na základě uzavření komunikace III. třídy do kopce, budou dopravci objíždět uzavírku přes hlavní silnici
( Mladá Boleslav - Bělá pod Bezdězem).
                                                         Tato komplikace přináší i změnu užívání autobusových zastávek
      Autobusy MHD MB -  směr do Mladé Boleslavi začínají za kapličkou,
                                        druhou zastávkou je zastávka na silnici III. třídy směr k hlavní silnici (Bělá pod Bezdězem)
                                         po přejetí hlavní silnice se vrací na svoji trasu zastávkou u Mendlíků
                                     -  směr do Hrdlořez k zastávce u Mendlíků beze změn,
                                         po té najíždí na hlavní silnici a do Hrdlořez najíždí z hlavní silnice
                                         první zastávkou v obci je u Fišerů a končí za kapličkou
                              Autobusová zastávka na silnici III. třídy u Božích muk nad uzávěrou komunikace je zrušena.
       Autobusy ARIVA ( Bělák) -  do obce zajíždí normálně, používá zastávku u Fišerů kde se otočí a vyjíždí z obce se zastávkou na silnici III.
       třídy směr k hlavní silnici. Další zastávkou Debř u hřbitova, kde se vrací na svoji trasu.
                               Autobusová zastávka na silnici III. třídy nájezd i výjezd na hlavní silnici je zrušena.

Dopravní obslužnost autobusy v obci od 1.6.2020

Dopravní obslužnost autobusy v obci  od 1.6.2020
Dle dohody s Dopravním podnikem města Mladá Boleslav, Vám sdělujeme zahájení dopravní obslužnosti autobusy od pondělí 1.6.2020
dle platného jízdního řádu. Upozorňujeme že z důvodu uzavření komunikace (výstavba kanalizace) všechny autobusy zajištující dopravní
obslužnost v obci, objíždějí uzávěrku přes hlavní silnici. Proto si zkontrolujte jízdní řády na zastávkách autobusu, zastávka u přejezdu
( dopravce Ariva) je podobu uzavírky zrušena.