Navštivte sportovní areál

Ve sportovním areálu je nově volně přístupný venkovní stůl na stolní tenis, a to po celý den.

Posezení se starostou

Obecní úřad zve občany na tradiční posezení se.ppt

Prezentace firmy na kotle

Plakát Dotace na kotle.ppt

Dětský den

Zveme všechny děti i dospělé na tradiční "Dětský den", který se uskuteční dne 31.5.2014 od 14.00 hod. na středním dole na hřišti

Odpoledne bude plné soutěží a malých překvapení!!!

Odvoz nebezpečného odpadu

Plechovky od barev, akumulátory, lednice a mrazáky, motorové a převodové oleje, televizory, zářivky a pneumatiky z osobních vozů.

Dům služeb

pondělí 12. 5.: 10-11, a 16-17 hod

středa 14. 5.: 16-17 hod

pátek 16. 5.: 10-11, a 16-17 hod

Důl u garáží

středa 14. 5.: 16-17 hod

Žádost o pomoc - ztracený pes

Benik.odt

Žádost o pomoc - ztracený pes

Benik.odt

Maminko, tatínku, hlasujte pro náš obrázek!

Děti z MŠ Hrdlořezy se účastní soutěže o pohádkové představení Divadla Úsměv. Podpořte naše děti v hlasování na facebooku na stránkách " Dětská obuv Hej Rup " Děkujeme.

30.4. Pálení čarodějnic

Zveme všechny do sportovního areálu. V 18:30 hod. zapálení malého ohně pro děti,

19:40 hod. lampiónový průvod a ve 20:00 hod.zapálení velkého ohně.

Děti lampióny s sebou! Občervstvení pro všechny zajištěno. Tentokrát bude živě hrát kapela MEDUSA ROCK.

Mami, tati, hlasujte pro nás!

Mateřská škola Hrdlořezy se zapojila do soutěže s DZ Klatovy. Hlasujte do 27.března 2014 na facebooku Drůbežářských závodů Klatovy pro obrázek reprezentující školku Hrdlořezy.