Úvod > Dění v obci > Aktuality a události > Zajištění náhradní autobusové dopravy pro občany Hrdlořez

Zajištění náhradní autobusové dopravy pro občany Hrdlořez

Obecní úřad Hrdlořezy oznamuje zajištění náhradní autobusové dopravy pro občany naší obce.
Výpadek zajištění MHD dopravním podnikem městem Mladá Boleslav se obec rozhodla nahradit a uzavřela dohodu na dobu od
18.5. do 29.5.2020 s dopravcem VIP line s.r.o. na zajištění 5 spojů do MB a zpět do obce Hrdlořezy.
Autobusy budou označeny logem obce a jízdné se nehradí.
Tato doprava má jiné autobusové zastávky a končí v Bondy, kde je možno využít napojení na další autobusové spoje. Doprava je výhradně pro občany obce Hrdlořezy.
V termínu od 25.5. bude přidán spoj na zajištění dopravy do škol, čas odjezdu bude zveřejněn na autobusových zastávkách. Autobusy budou mít zajištěn průjezd kopcem.
Začátek zajištění MHD dopravním podnikem městem Mladá Boleslav je 1.6.2020 a bude muset stejně jako dopravce ARIVA jezdit po hlavní silnici z důvodu výstavby
kanalizace v kopci.

Petr Hejl