Novější 1 3 7 14 20

Hurá do školy 29.8.2020

hurá do školy2.jpg

Tradiční posezení se starostou 26.8.2020

Obecní úřad zve občany na tradiční posezení se.jpg

ŠKODA SPORTOVNÍ DEN

Skoda_Hrdlorezy.jpg

Letní kino 22.8.2020

kino.jpg

Nabídka pedikúry

!!!NOVINKA!!!

Od září nabídka pedikúry v Domě služeb

Pedikúra mokrou cestou za použití kosmetiky footlogix, která je vhodná i pro diabetiky, pomáhá při prasklinách, problematických nohou apod.

Cena 350,- Kč. V ceně je i lakování běžným lakem.

Při použití gellaku nebo shellacu  za použití UV/led světla  cena +100 Kč.

Pedikúru lze použít u prasklin, kuřích ok i u lehkých mykóz.

Objednávky:

Jana Hudková

Tel. 774344288

Provozní doba:

pondělí a pátek cca od 8,00 do 19,00 a mezi 13,00 - 14,00 pauza.

Výsledek rozboru vody

Na základě sdělení VAK MB, výsledky rozboru vody jsou v pořádku a vodu je možno užívat jako pitnou.

Výsledek rozboru vody - důležité

Výsledky rozboru vody z vodojemu zásobujícím Obec Hrdlořezy prokázaly přítomnost vyššího počtu koliformních bakterií. Prosíme Vás tímto o neprodlené vyhlášení omezení užívání vody v síti jako pitné obecním rozhlasem (příp. SMS) a zveřejnění této informace na webových stránkách Obce. Vodu je nutno před konzumací převařit, pro hygienické účely ji lze nadále bez omezení využívat.

Zvýšili jsme dávkování dezinfekčního činidla ve zdroji a voda dodávaná do vodovodu je dle akreditované laboratoře již nezávadná. Vodojem byl vypuštěn a probíhá jeho čištění, naši pracovníci provádějí proplach sítě bez přerušení dodávky vody odběratelům. S tím souvisí i možné kolísání tlaku v systému. Dnes budou opětovně odebrány vzorky vody, o výsledcích rozborů Vás budeme informovat. Zároveň dle těchto rozborů bude zítra rozhodnuto o případném nouzovém zásobování obce přistavením cisteren.

Novější 1 3 7 14 20