Sledujte nás na facebooku

Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Stavby v obci

 Stavby v obci

První velký projekt roku 2018 byl zahájen, hasičská zbrojnice – zlepšení tepelně-technických parametrů obvodových konstrukcí a oprava kapličky je finančně pro rok 2018 nejnáročnější stavbou obce. V úterý 15. 5. 2018 bylo staveniště předáno  f. SPIDERS, s.r.o. z Liberce která na základě výběrového řízení byla vybrána s cenou 1 290 275,-Kč bez DPH. Projekt je finančně podpořen operačním programem Ministerstva životního prostředí ve výši 471 273,31Kč ( foto zahájení stavby přílohou )

 Kaplička   Kaplička   KapličkaKaplička   Kaplička   Kaplička

Projekt ,, Výstupní autobusová zastávka v obci Hrdlořezy" stavba autobusové zastávky sloužící pro výstup ( MHD) je umístěna před domem č.p. 45. Záliv pro zajíždění autobusů mimo místní komunikaci je v místě zastavení široký 2,75m a celková délka zálivu je 25m.Záliv pro zajíždění autobusů je s povrchem z betonové zámkové dlažby, plocha je ohraničena betonovými obrubníky s přístupem ke stávajícímu chodníku. Realizace projektu umožní lidem, především chodcům , aby mohli bezpečně vystoupit z vozidla autobusu mimo aktivní plochu vozovky,tak jak je tomu doposud a zároveň k podpoře bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.Projekt je finančně podpořen z grantového programu společnosti ŠKODA AUTO pro rok 2018, podprogram Dopravní Bezpečnost v Obcích. Výše podpory je 75 000,-Kč. Celkové náklady projektu jsou ve výši 200 000,-Kč

 

Výstupní autobusová zastávka v obci Hrdlořezy     Výstupní autobusová zastávka v obci Hrdlořezy

 

Úprava a přestavba vchodu do budovy Obecního Úřadu a Mateřské školy naší obce.

Dílo bylo provedeno z několika důvodů :

    - bezpečnosti dětí a rodičů vycházejících z MŠ

    - časté vytopení sklepení a úřadu při deštích, kde docházelo k velkým škodám

 

Celkové náklady na vybudované dílo bylo ve výši 200 000,-Kč.

 

Úprava a přestavba vchodu do budovy Obecního Úřadu a Mateřské školy Úprava a přestavba vchodu do budovy Obecního Úřadu a Mateřské školy Úprava a přestavba vchodu do budovy Obecního Úřadu a Mateřské školy

 

Projekt ,,Přístřešek u objektu klubovny ve sportovním areálu "

je nová trvalá stavba dřevěného přístřešku na betonových patkách u budovy sportovního areálu obce. Realizací projektu se napomůže k uskutečnění cílů, které jsou v souladu s potřebami obyvatel obce a přinesou pozitivní přínosy. Vzhledem k současné nulové možnosti pořádat mnoho venkovních akcí během celého roku pod zastřešeným prostorem, dojde k podpoření životního standardu občanů obce. Výstup projektu bude sloužit jako sportovní, rekreační i kulturní zázemí.

Celkové náklady na zhotovení díla jsou ve výši 1 386 757,00Kč s DPH. Dílo je finančně podpořeno z rozpočtu Středočeského Kraje z fondu Obnovy venkova, oblast podpory Občanská vybavenost ve výši 476 000,00Kč.

 

Přístřešek u objektu klubovny ve sportovním areálu  Přístřešek u objektu klubovny ve sportovním areálu

Přístřešek u objektu klubovny ve sportovním areálu Přístřešek u objektu klubovny ve sportovním areálu