Oznámení

Oznamujeme obyvatelům dolu, že bude z důvodu výstavby vodovodního řádu uzavřena místní komunikace na Dole u hřiště a to od 7.6. do 21.6. Náhradní komunikace je vedena z horní části obce lesem na zadní důl. Prosím o pochopení a trpělivost. Náhradní trasa bude řízena semafory!!!

1 9 18 24 26 Starší

Maškarní merenda pro děti

V sobotu 30.3.2013 se uskuteční na sále OÚ maškarní pro děti, odpoledne plné zábavy a her k poslechu a tanci zahraje DJ Béďa. Akce začíná od 14,00 hod.

Hasičský ples

Dobrovolní hasiči z Hrdlořez Vás zvou na tradiční Hasičský ples. Večer plný zábavy se uskuteční v pátek 1. března od 20,00 hodin v restauraci U Fišerů. Zahraje legendární Difur Band. Vstupné: 50,-Kč. Neváhejte a přijďte se pobavit.
Vstupenky lze zakoupit i na místě před plesem.

Pojízdná prodejna v obci

Pojízdná prodejna Tonda navštěvuje naši vesnici ve dnech - úterý, čtvrtek a sobota v 9,15 hod. se zastávkou U Fišerů a za kapličkou.

Sportovní ples

TJ Hrdlořezy Důl si Vás dovoluje pozvat na Sportovní ples, který se koná dne 23.2.2013 od 20,00 hod v Restauraci Jizera v Nové vsi.
Doprava zajištěna tam i zpět.
Autobus odjíždí v 19,00 hod. od restaurace U Fišerů a v 19,15 hod. od Mendlíků.
Rezervace vstupenek- p. Prášek - 607/120385 nebo v kanceláři OÚ nebo v hospůdce Na Hřišti.
Bohatá tombola!!!
A již tradičně překvapení večera.

1 9 18 24 26 Starší