Posezení se starostou

Obecní úřad zve občany na tradiční posezení se.ppt

Prezentace firmy na kotle

Plakát Dotace na kotle.ppt

Dětský den

Zveme všechny děti i dospělé na tradiční "Dětský den", který se uskuteční dne 31.5.2014 od 14.00 hod. na středním dole na hřišti

Odpoledne bude plné soutěží a malých překvapení!!!

Odvoz nebezpečného odpadu

Plechovky od barev, akumulátory, lednice a mrazáky, motorové a převodové oleje, televizory, zářivky a pneumatiky z osobních vozů.

Dům služeb

pondělí 12. 5.: 10-11, a 16-17 hod

středa 14. 5.: 16-17 hod

pátek 16. 5.: 10-11, a 16-17 hod

Důl u garáží

středa 14. 5.: 16-17 hod

Žádost o pomoc - ztracený pes

Benik.odt

Žádost o pomoc - ztracený pes

Benik.odt

Maminko, tatínku, hlasujte pro náš obrázek!

Děti z MŠ Hrdlořezy se účastní soutěže o pohádkové představení Divadla Úsměv. Podpořte naše děti v hlasování na facebooku na stránkách " Dětská obuv Hej Rup " Děkujeme.

30.4. Pálení čarodějnic

Zveme všechny do sportovního areálu. V 18:30 hod. zapálení malého ohně pro děti,

19:40 hod. lampiónový průvod a ve 20:00 hod.zapálení velkého ohně.

Děti lampióny s sebou! Občervstvení pro všechny zajištěno. Tentokrát bude živě hrát kapela MEDUSA ROCK.

Mami, tati, hlasujte pro nás!

Mateřská škola Hrdlořezy se zapojila do soutěže s DZ Klatovy. Hlasujte do 27.března 2014 na facebooku Drůbežářských závodů Klatovy pro obrázek reprezentující školku Hrdlořezy.

Maškarní merenda

Zveme všechny na Maškarní merendu pro děti, která se koná dne 22.3.2014 od 14.00 hod. na sále OÚ.K tanci i poslechu Vám zahraje DJ Béda.
Pro všechny jsou připraveny bohaté soutěže!!